Szkolimy się!

Tablica

Za nami ważne i niezwykle interesujące szkolenie (15.09.2023) dotyczące rzecznictwa w bibliotece. Naszą prelegentką była Pani Natalia Gromow z Dobrze w Kulturze, kierująca na co dzień biblioteką w Gdyni. To był bardzo inspirujący czas.

Dziękujemy zaprzyjaźnionym bibliotekom za aktywny udział w szkoleniu Gminna Biblioteka Publiczna w Bojszowach Biblioteka Publiczna MOKSiR w Chełmku Biblioteka Publiczna OK w Brzeszczach BĄÐŹMY BLISKO !

Szkolenie jest elementem projektu „PO TRZECIE BIBLIOTEKA” realizowanego w ramach BLISKO – Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Logotypy projektu BLISKO

Galeria zdjęć dostępna TUTAJ