Wyjazd studyjny

Uczestnicy wyjazdu studyjnego 2

Gdzie byłyśmy, gdy nas nie było? Od wczoraj drzwi Gminna Biblioteka Publiczna w Kętach są zamknięte, ale już w środę wracamy z nową energią. Za nami piękna wizyta studyjna, czyli pouczający i inspirujący wyjazd z naszymi partnerami w realizacji projektu BLISKO  Montessori Mountain Schools Kęty Leśne Przebudzenie Rynek 13 Biblioteka Publiczna MOKSiR w Chełmku Gminna Biblioteka Publiczna w Oświęcimiu z siedzibą w Grojcu. Odwiedziłyśmy Miejska Biblioteka Publiczna w Zakopanem . Zwiedziłyśmy piękny i nowoczesny budynek Mediateki na dworcu kolejowym, dział dla dzieci i młodzieży oraz bibliotekę główną. Miałyśmy okazję porozmawiać o organizacji Zakopiańskiego Festiwalu Literackiego z przemiłą załoga tamtejszej biblioteki. Wzięłyśmy udział w warsztatch malowania kubeczków. Zwiedziłyśmy Muzeum - Orawski Park Etnograficzny, a następnie udałyśmy się do biblioteki w Rabce.
Był czas na refleksję, obserwację i wymianę doświadczeń. Czas dla Nas. Dziękujemy za gościnę i wspólne rozmowy!

Wizyta studyjna jest elementem projektu „PO TRZECIE BIBLIOTEKA” realizowanego w ramach BLISKO – Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Logotypy projektu BLISKO

Galeria zdjęć dostępna TUTAJ